Obchodní Podmínky

Doplňující obchodní podmínky
1. Ceny a služby: Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher). Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu.

2. Zrušení pobytu zákazníkem: Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na
adresu info@penzion-trutnov.cz.

Storno poplatky při zrušení pobytu:
– zrušení zdarma 30 dní před příjezdem
– méně než 30 dní před příjezdem 50% z ceny rezervace – méně jak 24 hodin před příjezdem 100% ceny rezervace

U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.

Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto důvodů: úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, povolávací rozkaz, živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.

3. Platba: Zákazník může pobyt zaplatit předem online přes platební bránu. Platba přes bankovní účet možná jen po předchozí domluvě. Na místě přijímáme hotovost (Kč) nebo platební kartu. Při platbě kartou Benefit Plus se celková cenu pobytu zvyšuje o 10%.

4. Check-in/Check-out: Příjezd je možný od 14:00 do 18:00, odjezd nejpozději v 10:00. V případě příjezdu/odjezdu v jiný než určený čas bude zákazníkovi účtován poplatek.

5. Platnost: Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).

Fakturační údaje:
Pizza Express CZ Ltd. – Czech Republic branch, organizační složka
IČO: 02330946
DIČ: CZ683361222
Sídlo: Bořivojova 878/35, Žižkov, 130 00 Praha 3
Vedená Městským soudem v Praze oddíl A, vložka 76337 Kontakty:
E-mail: info@penzion-trutnov.cz
Tel.: +420 725 740 225